TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

„Business in Małopolska: regiony tworzą świat” Annual „Business in Małopolska” Meeting – 19 listopada 2009 r.

24 inwestorów zagranicznych chce stworzyć w Polsce 10 tys. miejsc pracy i zainwestować blisko 2,5 mld zł. Ale rząd spóźnia się z decyzjami o grantach inwestycyjnych na tworzenie miejsc pracy.

Przedsiębiorcy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy spotkali się w czwartek w Warszawie z przedstawicielami Ministerstwa Gospodarki, są zainteresowani zwiększeniem współpracy z naszym krajem - głównie w dziedzinie handlu żywnością, artykułami me

Małopolskie firmy, m.in. z branży motoryzacyjnej, sprzętu medycznego, meblarskiej, tekstylnej i informatycznej miały okazję zaprezentować swoją ofertę na międzynarodowych targach Erbil International Fair 2009 w Kurdystanie.

W drugiej połowie października Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prezentowała w Chinach potencjał inwestycyjny regionu podczas zorganizowanej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych misji gospodarczej.

Są szansę, by już w niedalekiej przyszłości dwóch dużych inwestorów z Indii realizowało swoje projekty w Małopolsce.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęcała hinduskich inwestorów do realizowania swoich planów w Małopolsce.

Kraków znalazł się na czwartym miejscu w prestiżowym rankingu 50 najbardziej atrakcyjnych pod względem inwestycji outsourcingowych miast na świecie (Top 50 Emerging Global Outsourcing Cities).

Tajwańskie firmy w Polsce

Po Japonii, Korei Pd, Izraelu i USA przyszedł czas na prezentację oferty Invest in Małopolska w Indiach.