TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Kongres Przedsiębiorczości uważa, że należy powołać wyspecjalizowaną agencję, która będzie odpowiadać za całokształt działań związanych z promocją gospodarczą Polski za granicą.

Dla zainteresowanych tematyką ochrony własności intelektualnej, także w kontekscie importu i eksportu Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. organizuje specjalne spotkania informacyjne,

Deklarację współpracy trójstronnej podpisał Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders), Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Business in Małopolska to nie tylko biuro obsługi inwestorów i promocji gospodarczej Małopolski. To także nowa przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń na temat najważniejszych spraw ekonomiczno – gospodarczych w kraju i na świecie.

Korzystne odliczenia podatkowe dla branży badawczo-rozwojowej

Prywatny inwestor z Hongkongu zainwestuje w działającą, prywatną firmę z sektora małych i średnich przedsiębiorstw posiadającą potencjał rozwojowy i zainteresowaną rozszerzeniem działalności na nowe rynki.

Annual „Business in Małopolska” Meeting – 19 listopada 2009 r.

Powinniśmy zintensyfikować współpracę handlową z naszymi sąsiadami wykorzystując w ten sposób potencjał Europy Środkowo-Wschodniej - powiedział wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak podczas konferencji KUKE nt. polskiego eksportu w dobie świato

W pierwszej połowie 2009 roku średnie zarobki w Małopolsce kształtowały się na poziomie między 2854 zł a 3139 zł – podają najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego.

Duże ułatwienia w ubieganiu się o dotacje unijne czekają na firmy, które zdecydują się na utworzenie nowych miejsc pracy. Nowe przepisy w tym zakresie przewiduje projekt rozporządzenia Ministerstwa Gospodarki.