TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Minister Gospodarki podjął decyzję o przyznawaniu dodatkowych preferencji podczas oceny merytorycznej wniosków o pomoc finansową w ramach instrumentów wsparcia MG dla projektów realizowanych na rynku chińskim.

Jak prognozują eksperci Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, Małopolska w ciągu najbliższych 5 lat stanie się jednym z liderów regionalnego wzrostu gospodarczego. To wnioski płynące z analizy wpływu funduszy unijnych na rozwój kraju.

Trzy strefy gospodarcze w Małopolsce o powierzchni od 2 do 20 ha zostaną dofinansowane z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

1,3 mld zł powinny zainwestować w Polsce firmy, dla których Rząd podpisał 22 grudnia wieloletni program wsparcia.

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) jest jedynym w Polsce bankiem państwowym. Realizuje on programy społeczno-gospodarcze, wspiera handel zagraniczny oraz konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.

Departament Gospodarki i Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego corocznie ogłasza Regionalny Etapu Konkursu \"Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości\"

Po raz piąty został opublikowany raport Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową dotyczący atrakcyjności inwestycyjnej województw i podregionów Polski.

Niepowtarzalna okazja czeka na małopolskie firmy z branży ICT. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego organizują stoisko wystawowe na największej na świecie imprezie targowej branży ICT i zapraszają do

W Tarnowie i Niepołomicach powstaną nowe inwestycje