TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Po raz kolejny z badań Komisji Europejskiej wynika, że Polska obok Słowacji to najprężniej rozwijające się kraje Unii Europejskiej.

65% wzrost w stosunku do 1 kwartału 2009 potwierdza wzrost aktywności inwestycyjnej w Europie – najnowsze dane CB Richard Ellis.

Międzynarodowa agencja ratingowa Fitch utrzymała wysoką ocenę wiarygodności kredytowej województwa małopolskiego. Małopolska pozostaje więc wiarygodnym partnerem na światowych rynkach finansowych.

O ponad połowę zwiększył się w 2010 handel polskich firm z rynkami Unii Europejskiej.

Firma CB Richard Ellis, największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, wydała raport ‘Retail Destinations Poland – 2010’ – Rynek powierzchni handlowych w Polsce, 2010.

Do 20 kwietnia mogą zgłaszać się zainteresowani konkursem Mikroprzedsiębiorca Roku 2010. W czerwcu na uroczystej gali zostanie ogłoszony Laureat plebiscytu. Na zwycięzcę czeka 40 tysięcy zł.

W połowie kwietnia Kraków stanie się miejscem spotkania Unii Europejskiej i Chin. Forum Ekonomiczne, planowane jako cykliczna impreza rozpocznie się 12 kwietnia, zaś 15 kwietnia obrady przeniosą się do Brukseli. Pierwszą tego typu imprezę w Europie wspier

Jak zdobyć duże środki na dofinansowanie działalności z branży biomedycznej dowiedzą się firmy 26 maja w Cambridge, gdzie po raz siódmy odbędzie się Biotech Investment Forum.

Business in Małopolska na największych międzynarodowych targach branży IT CeBIT 2010 w Hanowerze