TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Małopolskie Obserwatorium Rozwoju Regionalnego zaprasza do zapoznania się z wynikami zrealizowanych w ostatnim czasie badań.

Kilkuhektarowa nieruchomość pod działalność usługową, składająca się z zabudowanych i pustych działek w Rząsce (gm. Zabierzów) czeka na nabywcę.

Po raz kolejny zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie informacyjne. Tym razem zapoznamy Państwa z aspektami wymiany handlowej z Azerbejdżanem.

14 października rusza w Dubaju jedno z największych wydarzeń targowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Gitex Technology Week. Podczas tegorocznej, trzydziestej ósmej edycji tego wydarzenia, zaprezentowany zostanie w Dubaju potencjał gospodarczy naszego regionu i firm branży ICT.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Wydział Rozwoju Miasta UMK zapraszają krakowskie startupy do udziału w projekcie CERIecon Playpark realizowanym w ramach projektu CERIecon – „CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network.

Jak umiejętnie zarządzać ryzykiem walutowym i wykorzystywać okazje na rynkach finansowych?

4 października, w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Małopolskiego Forum Obsługi Inwestora.

Ruszyła 3. edycja programu akceleracyjnego dla firm #StartUP Małopolska

25 października 2018 r. zapraszamy na PGE Narodowy w Warszawie, gdzie odbędzie się PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą. Krystalizująca się sieć Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest kluczowym elementem nowego modelu internacjonalizacji polskiego biznesu jako jednego z filarów Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Razem z Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej, Województwem Małopolskim i Urządem Miasta Tarnowa zapraszamy przedsiębiorców do udziału w międzynarodowej konferencji - Forum Inteligentnych Specjalizacji.