TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Prezentujemy najnowsze raporty analityczne dotyczace rynku nieruchomości w Małopolsce oraz branży ITC. zapraszamy do lektury.

W 2016 roku Bank Millennium rozpoczął autorskie badanie potencjału innowacyjności polskich województw, a wnioski zawarł w raporcie „Indeks Millennium - Potencjał Innowacyjności Regionów”.
 

Program wsparcia dla firm realizujących nowe inwestycje

W połowie października rusza w Dubaju jedno z największych wydarzeń w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Gitex Technology Week 2018. Tegoroczna, trzydziesta ósma edycja tego wydarzenia trwać będzie od 14 do 18 października.
 

Czy wiecie, że polski eksport rośnie w siłę? W zeszłym roku polscy przedsiębiorcy sprzedali za granicę towary o łącznej wartości 879 mld zł. Tendencja wzrostowa ma szansę utrzymać się w kolejnych latach, a kluczem do sukcesu może być zwrot w stronę rynków pozaeuropejskich. Szczególnie perspektywicznym kierunkiem polskiego biznesu są Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Od 6 lipca 2018 r. obligacje województwa małopolskiego są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Tym samym Małopolska zadebiutowała na rynku Catalyst, stając się drugim województwem w kraju, które się na to zdecydowało.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko informacyjno – promocyjne na targach MIMS Automechanika w Moskwie.

Centrum Business in Małopolska planuje na jesieni tego roku kolejne przedsięwzięcia wspierające Państwa działalność, przede wszystkim w kontekście eksportu.

 

W związku z trwającym programem „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki – Brand - Moda Polska” Polska Agencja Informacji i Handlu informuje, iż  zainteresowane firmy mogą bezpłatnie skorzystać z form promocji na stoiskach narodowych

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora, zakończyła pierwszy etap VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2018 promującego tereny kompleksowo przygotowane pod inwestycje produkcyjne.