TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

24 października Województwo Małopolskie zaprasza przedstawicieli z sektora małych i średnich przedsiębiorstw na polsko-niemiecką giełdę kooperacyjną,  podczas której odbędą się bezpośrednie rozmowy biznesowe z partnerami handlowymi z Niemiec.

Krajowa Izba Gospodarcza, Ministerstwo Rozwoju, WPHI w Mińsku oraz Ambasada Republiki Białoruskiej w Warszawie zapraszają małopolskich przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej.

20 listopada 2017 r. zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu z przedsiębiorcami z Kazachstanu i Kirgizji w Centrum Business in Małopolska.

W imieniu Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zapraszamy wszystkich posiadających pomysł na biznes, do skorzystania z bezpłatnego wsparcia oferowanego w ramach projektu CERIecon, dofinansowanego z programu INTERREG Central Europe. 

 

Jeśli jakakolwiek spółka – mówi Jan Pamuła, Prezes Zarządu MARR S.A. – zamierza odgrywać poważna rolę na małopolskiej scenie gospodarczej, a my chcemy zostać znaczącym graczem, to powinna być nowocześnie zarządzana, konkurencyjna i dynamiczna.

Chciałbyś wejść na rynki zagraniczne i znaleźć nowych partnerów do biznesu? Weź udział w misji biznesowej do Wietnamu. Już w listopadzie tego roku!
 

Pod tą zagadkową nazwą kryje się wyzwanie Inkubatora Technologicznego KPT rzucone wszystkim, którzy planują biznes lub swój biznes już rozwijają, w szczególności dla przedstawicieli startupów.

Warsztaty będą miały miejsce 29 wrzesnia 2017 r. (piątek) w "Szary Residence", ul. Parkurowa 1, 32-091 Michałowice w godz. 10:00-13:00

W związku z udziałem polskiej delegacji w Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu, która odbędzie się w Bonn (COP-23) w dniach 6-17 listopada 2017 r., MSZ prowadzi nabór polskich przedsiębiorstw zainteresowanych promocją własnych technologii i produktów podczas wydarzeń towarzyszących w/w konferencji.

Krajowa Izba Gospodarcza przy współpracy z Ministerstwem Ekonomii Republiki Armenii, Ambasadami Polski w Armenii i Armenii w Polsce, Izbą Przemysłowo-Handlową Republiki Armenii oraz firmą outsourcingową Blue Idea Sp. z o.o. zapraszają do udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się w dniach 4-5 października 2017 r. w Erywaniu (Armenia)