TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Z okazji wizyty delegacji z prowincji Hubei w Polsce zapraszamy Państwa do udziału w które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2017 w godz. 9:00 - 13:30 w hotelu Sheraton w Warszawie przy ul. Prusa 2.

Odbędzie się ona w dniach 17-20 października 2017 r. w Bogocie i Medellin. Komisja Europejska organizuje misję polityczno-gospodarczą  do Kolumbii, pod przewodnictwem Dyrektora Generalnego Dyrekcji Generalnej ds. Środowiska Daniela Calleja, w której wezmą udział m.in. przedstawiciele europejskich przedsiębiorstw.

Spotkania odbędą się w Nowym Sączu (27.06), Krakowie (28.06) oraz w Wadowicach (29.06). Udział jest bezpłatny, a specjaliści podpowiedzą i doradzą jak skutecznie eksportować i na co zwrócić uwagę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Małopolski, a także przedstawicieli JST.

"Warsztaty „Budowa strategii marki i przewagi konkurencyjnej pozycji na rynkach zagranicznych” odbędą się w dniach 27 – 28 czerwca 2017 r., zaś „Komunikacja międzykulturowa w działalności eksportowej” w dniach 4 – 5 lipca 2017 r.

W dniach 26-28 września br. w miejscowości Tampere w Finlandii odbędą się międzynarodowe targi podwykonawców „Subcontracting”, na których WPHI Ambasady RP w Helsinkach organizuje stoisko informacyjne, a także seminarium „Poland, Your Business Partner”.

Dążąc do dalszego rozwoju współpracy gospodarczej między Republiką Korei a Polską, Koreańska Agencja Promocji Handlu i Inwestycji (KOTRA) organizuje Forum poświęcone tematyce handlu oraz inwestycji. Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Przedstawiamy Państwu artykuł pt. "Klastry a rozwój regionalny. Klaster usług biznesowych w Krakowie", który został przygotowany przez Pana Adriana Grycuka, specjalistę ds. systemu gospodarczego Biura Analiz Sejmowych.

Spotkania odbędą się w Krakowie (12.06), Tarnowie (13.06) oraz w Nowym Sączu (14.06). Udział jest bezpłatny, a specjaliści podpowiedzą i doradzą jak eksportować i na co zwrócić uwagę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Małopolski, a także przedstawicieli JST.

Krajowa Izba Gospodarcza wraz Departamentem Ameryki MSZ organizuje w dniu 20 czerwca 2017 r. seminarium biznesowe pt. "Sojusz Pacyfiku - gospodarcze wyzwanie dla Polski". Państwami Sojuszu Pacyfiku są: Meksyku, Kolumbii, Peru oraz Chile.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza w imieniu Rady Biznesu Państwa Europy Środkowo-Wschodniej i Chin (16+1) oraz Investment Development Agency of Latvia (LIAA) do wzięcia udziału w Spotkaniu instytucji otoczenia biznesu z Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin (16+1), które odbędzie się w Rydze (Łotwa) w dniach 19-21 czerwca 2017 r.