TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

W ostatnich dniach zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydal dwa zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej.

Przekazujemy Państwu najnowsze opracowanie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kazachstanie dotyczące możliwości inwestycyjnych w SSE w Kazachstanie.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego, kolektywnego stoiska WPHI Moskwa targach przemysłu stoczniowego Newa, które odbędą się w w Sankt Petersburgu w okresie 19-22 września 2017 r.

W dniach 12-13 września 2017 r. (wtorek, środa) Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje staż dla pracowników Centrów i Biur Obsługi Inwestora, Specjalnych Stref Ekonomicznych, Parków Przemysłowo - Technologicznych oraz przedstawicieli Jednostek Samorządowych.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców z Małopolski, przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, do udziału w misji gospodarczej do Astany (Kazachstan), organizowanej w związku z Międzynarodową Wystawą Astana EXPO 2017.

W dniach 19-22 września 2017 r. w Jekaterynburgu odbędą się międzynarodowe targi przemysłu drzewnego i meblarskiego LESPROM-URAL oraz EXPOMEBEL-URAL.

Do dyspozycji przestrzeń wystawiennicza, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i profesjonalna organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami, pomoc tłumacza oraz porady w kwestii logistyki transportowej i noclegowej.

WPHI w Kolonii zaprasza Małych i Średnich Przedsiębiorców planujących rozpocząć działalność gospodarczą w Niemczech do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium.

Kazachstan posiada bogate zapasy zasobów naturalnych (ropa, gaz, węgiel, uran) i jest potęgą energetyczną. Kazachstan jest także eksporterem netto energii elektrycznej (północ Kazachstanu eksportuje energię do Rosji, natomiast południe kraju kupuje ją z Kyrgyzstanu i Uzbekistanu).

Z okazji wizyty delegacji z prowincji Hubei w Polsce zapraszamy Państwa do udziału w które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2017 w godz. 9:00 - 13:30 w hotelu Sheraton w Warszawie przy ul. Prusa 2.