TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Razem z Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej, Województwem Małopolskim i Urządem Miasta Tarnowa zapraszamy przedsiębiorców do udziału w międzynarodowej konferencji - Forum Inteligentnych Specjalizacji. 

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, dzięki działaniom Centrum Business in Małopolska, którego liderem jest MARR,  otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2018, w kategorii „Partner firm zagranicznych”. Tytuł  w  10. już edycji konkursu przyznawany jest przez Business Centre Club w Warszawie.

 

W pierwszym dniu muzułmańskiego Nowego Roku (1440 hidżry) w Centrum Business in Małopolska odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z udziałem przedstawicieli Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA) w Polsce.

Odwołana misja z Ukrainy
 

W połowie października rusza w Dubaju jedno z największych wydarzeń w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Gitex Technology Week 2018. Tegoroczna, trzydziesta ósma edycja tego wydarzenia trwać będzie od 14 do 18 października.
 

Czy wiecie, że polski eksport rośnie w siłę? W zeszłym roku polscy przedsiębiorcy sprzedali za granicę towary o łącznej wartości 879 mld zł. Tendencja wzrostowa ma szansę utrzymać się w kolejnych latach, a kluczem do sukcesu może być zwrot w stronę rynków pozaeuropejskich. Szczególnie perspektywicznym kierunkiem polskiego biznesu są Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Do 3 września można rejestrować się  na bezpłatne seminarium otwierające drugi nabór do projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Małopolska to wyjątkowy region w którym tradycja, historia i kultura łączą się z innowacyjnością i nowym technologiam.

Prezentujemy najnowsze raporty analityczne dotyczace rynku nieruchomości w Małopolsce oraz branży ITC. zapraszamy do lektury.

W 2016 roku Bank Millennium rozpoczął autorskie badanie potencjału innowacyjności polskich województw, a wnioski zawarł w raporcie „Indeks Millennium - Potencjał Innowacyjności Regionów”.