TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Kraków - liderem wśród miast regionalnych pod względem nowej podaży powierzchni biurowych w 2017

Kraków - liderem wśród miast regionalnych pod względem nowej podaży powierzchni biurowych w 2017

Według badań przeprowadzonych przez Knight Frank, międzynarodową grupę doradczą, Kraków, z wynikiem 190 tys.m2, zajął w 2017 r. 1 miejsce w Polsce pod względem nowej podaży powierzchni biurowych wśród miast regionalnych.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/krakow-liderem-wrod-miast-regionalnych-pod-wzgldem-nowej-poday-powierzchni-biurowych-w-2017-

 

Do największych powierzchni biurowych oddanych w Krakowie należą m.in. budynki E i F kompleksu Enterprise Park (26 tys. m2) oraz II etap O3 Business Campus (19 tys. m2). Na drugim miejscu ranking firmy Knight Frank znalazła się Łódź.
Ogółem w 2017 r. przyrost powierzchni biurowych w 6 największych miastach regionalnych, czyli w Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Poznaniu i Łodzi wyniósł około 428 tys. m2. Tym samym, łącznie zasoby w tych miastach przekroczyły 4 mln m2.
Na koniec 2017 roku na rynkach regionalnych w budowie pozostawało ponad 1 milion m2 nowych biur, najwięcej w Krakowie (301.000 m2) oraz we Wrocławiu (291.000 m2). Zgodnie z planami, w 2018 roku na rynek może zostać dostarczone nawet ponad 630.000 m2 powierzchni biurowej. Tak wysokiej aktywności inwestorów w sektorze biurowym nie obserwowano nigdy dotąd.
 

Źródło:  portal promocji eksportu