TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Korale, Górale i High-tech

Korale, Górale i High-tech

Małopolska na targach innowacji zapewnia małopolskim firmom udział w międzynarodowych targach odbywających się w Polsce. Wybieramy wydarzenia branżowe o uznanej renomie, organizowane w największych centrach targowych w kraju.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/korale-gorale-i-hightech

 

Opieramy się na rekomendacjach i opiniach przedstawicieli branży. Najważniejszym kluczem wyboru są małopolskie inteligentne specjalizacje. Na każde wydarzenie rekrutujemy mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa z Małopolski, reprezentujące branże, którym poświęcone są targi oraz odpowiadające im inteligentne specjalizacje. W tym roku są to następujące wydarzenia:

ITM Polska – przemysł, biznes i nauka na światowym poziomie
6- 9 czerwca 2017 r.
To największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie ekspertów z branży przemysłowej. Blisko 50% wystawców to firmy zagraniczne, m.in. z Austrii, Francji, Chin, Indii, Niemiec, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch. Targi wymieniane są w gronie najważniejszych imprez branżowych w Europie.

W targach bierze udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy BHP. Prezentowane są także najnowocześniejsze rozwiązania inżynierów i naukowców, które trafiają na grunt przemysłu.

Zakres branżowy targów ITM Polska obejmuje 7 salonów tematycznych. Na potrzeby naszego projektu wybrany został salon Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy).

WIROTECHNOLOGIA - 10. Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów
3 - 5 października 2017
Wraz z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX to najważniejsze w Polsce targi branży obróbki metalu.

W zeszłorocznej edycji 2016 na 15 tys. m kw. swoją ofertę prezentowało 500 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek. Targi odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających. Podczas wystawy można było obejrzeć w ruchu 450 maszyn, w tym liczne nowości i premiery na polskim rynku.

Podobnie jak w roku ubiegłym obok targów WIRTOTECHNOLOGIA oraz TOOLEX odbędą się również Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2017. To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.

8. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®
11 - 12 października 2017 r.
To jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W 2016 roku targi skupiły 214 firm oraz ponad 3 tys. specjalistów, z czego znaczna część przyjechała do Krakowa z zagranicy. Rosnąca liczba wystawców pozwala skupić w sercu Europy nowości dotyczące kompozytów z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.

Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. Targom towarzyszy bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Tegoroczna edycja odbędzie się równolegle z Międzynarodowymi Targami Izolacji Przemysłowych 4INSULATION.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.targiinnowacji.malopolska.pl

CeBiM, 24|04|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: