TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Konkurs INNOWATOR COP

Konkurs INNOWATOR COP

Zapraszamy do udziału w konkursie, który po raz pierwszy honoruje firmy, w szczególny sposób wyróżniające się innowacjami w swojej działalności gospodarczej, prowadzonej na terenie historycznie związanym z Centralnym Okręgiem Przemysłowym.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/konkurs-innowator-cop

 

Konkurs INNOWATOR COP skierowany jest do założycieli i szefów firm, którzy wdrażają twórcze rozwiązania oraz mają nowatorskie podejście do biznesu. Do udziału chcemy zaprosić także twórców przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju. Liczymy ponadto na udział w konkursie takich liderów biznesu, którzy prowadząc efektywną działalność gospodarczą, wykazują jednocześnie wrażliwość na potrzeby lokalnych społeczności i im sprzyjają.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się dołączonymi poniżej informacjami dotyczącymi konkursu oraz zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji do potencjalnych kandydatów.

WNIOSEK KONKURSOWY

REGULAMIN

PROGRAM FINAŁU OBCHODÓW 80-LECIA COP

Zgłoszenia oraz zapytania prosimy kierować do Sekretariatu Konkursu: Biuro Obsługi Inwestora i Promocji Gospodarczej, Urząd Miasta Stalowej Woli, ul. Wolności 7, 37-450 Stalowa Wola, tel. 15 847 93 11. Termin składania formularzy aplikacyjnych mija 25 sierpnia 2017 r.

Formularz aplikacyjny dostępny jest także pod adresem: www.stalowawola.pl (zakładka: dla biznesu) oraz www.jubileuszcop.pl. Urozyczste Ogólnopolskie Obchody 80 Rocznicy Powstania COP odbędą się w dniach 8-10 września w Stalowej Woli. Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane podczas uroczystej Gali Finałowej w dniu 10 września 2017 r. Honorowy Patronat sprawuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

CeBiM, 16|08|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: