TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Jak eksportować do Wietnamu

Jak eksportować do Wietnamu

Bezpłatne spotkanie informacyjne. Jak rozpocząć działalność eksportową na tym rynku?  Jakich błędów się ustrzec? Co powinieneś wiedzieć?

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/jak-eksportowa-do-wietnamu-/

 

Weź udział w bezpłatnych warsztatach, podczas których poruszone będą kwestie prawne, proceduralne oraz obyczajowe na temat wymiany gospodarczej na rynku wietnamskim.

Spotkanie poprowadzi uznany specjalista od rynków Dalekiego Wschodu, który podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Spotkanie odbędzie się 15.11.2017 r. w sali Solaris, przy ul. Podole 60 w Krakowie w godzinach 10.00-14.00. Ilość miejsc ograniczona! Więcej informacji udziela Pani Anna Krzemień pod numerem telefonu: 12-620-91-47.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ prosimy o jego przesłanie na adres: anna.krzemien@marr.pl w nieprzekraczalnym terminie 14.11.2017 r. Ilość miejsc ograniczona!
Będzie to wyjątkowa okazja do przygotowania się do misji biznesowej do Wietnamu, która odbędzie się w dniach 27-30.11.2017 r.
 

Podpisany formularz  udziału prosimy dostarczyć do dnia 14.11.2017 e-mailem – na adres anna.krzemien@marr.pl