TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

GO CHINA, Go Ningbo 2018

GO CHINA, Go Ningbo 2018

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczęła rekrutację na misję gospodarczą do Chin! Targi China-CEEC Investment and Trade Expo 2018 odbywające się w dniach 7-11 czerwca 2018, to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/go-china-go-ningbo-2018/

 

Obecność handlowców, agentów, importerów, przedstawicieli chińskich sieci dystrybucji daje możliwość zbudowania pierwszych kontaktów z przedsiębiorcami z Państwa Środka. Ponadto oferujemy bezpośrednie spotkania biznesowe, przygotowane na podstawie profilu firmy oraz Państwa oczekiwań.


 

Targi odbywają się w tętniącym życiem portowym mieście, którego mieszkańcy reprezentują jeden z najwyższych poziomów zamożności w Chinach, co z pewnością wpływa na zwiększenie zainteresowania produktami importowanymi. Szczególnie zapraszamy przedstawicieli takich branż, jak spożywcza, kosmetyczna, nowoczesne wzornictwo wyrobów rynkowych (szkło, kryształ itp.), towary konsumpcyjne codziennego użytku, dzieła sztuki, biżuteria, upominki i gadżety, produkty ochrony zdrowia, artykuły gospodarstwa domowego, itp.
 

Dla wybranych przedsiębiorstw Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje:

 • bezpłatną powierzchnię targową dla polskich firm w ramach polskiego stoiska narodowego (ok. 9 m2/firmę)
 • rabaty w hotelach na miejscu w Ningbo - hotele 3, 4, 5 - gwiazdkowe w cenie 320-550 RMB/dobę hotelową (ok. 40-70 EUR);
 • obsługę logistyczną - bezpłatny transport z Szanghaju do Ningbo (pod warunkiem skorzystania ze zorganizowanego transportu) oraz transport pomiędzy hotelem a kompleksem targowym w Ningbo;
 • udział w wydarzeniach organizowanych w czasie targów;
 • dedykowane spotkania B2B w Ningbo i Szanghaju;
 • bezpłatne usługi tłumacza angielsko-chińskiego dla każdej firmy;
 • uproszczone procedury odprawy towarów;
 • bezpłatny transport towarów (na terytorium Chin) pod warunkiem dostarczenia próbek do 20 maja 2018 r. do portu Ningbo Chiny;
 • pomoc przy przygotowaniu Państwa wizyty;
 • wsparcie pracowników Agencji podczas misji;
 • zabudowę stoiska - koszt 3 500 PLN (netto).

Organizatorzy targów przewidują szereg wydarzeń towarzyszących, o których będziemy informować Państwa na bieżąco.
Rekrutacją eksporterów i zgłoszeniami do udziału w ekspozycji zajmuje się Polska Agencja Inwestycji i Handlu, która służy także szeregiem praktycznych uwag i wskazówek związanych z przygotowaniem się do tej imprezy (w tym ważne formalności dotyczące dostaw próbek towarów, aranżacji stoisk itp.)
 

Zgłoszenia należy składać do 20 kwietnia 2018 roku poprzez formularz elektroniczny
 

Warunkiem udziału w misji gospodarczej będzie podpisanie umowy uczestnictwa oraz wpłata kosztów związanych z zabudową stoiska, w nieprzekraczalnym terminie 15 maja 2018 r.
Liczba bezpłatnych stoisk jest ograniczona, prosimy o szybką rejestrację.
W ramach organizacji misji gospodarczej Polską Agencję Inwestycji i Handlu wspiera Zagraniczne Biuro Handlowe w Szanghaju.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Mariusz.Bulski@paih.gov.pl