TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Giełda kooperacyjna na Mobile World Congress, 26-28 lutego 2018 Barcelona

Giełda kooperacyjna na Mobile World Congress, 26-28 lutego 2018 Barcelona

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas targów.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/gieda-kooperacyjna-na-mobile-world-congress-2628-lutego-2018-barcelona

 

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Informujemy również, że w 2018 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje polskie stoisko na targach Mobile World Congress. Więcej informacji na temat możliwości promocji na stoisku znajduje się TUTAJ.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

- Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie wydarzenia, dostępny również TUTAJ

- W formularzu rejestracyjnym w pierwszej kolejności należy zaznaczyć kraj pochodzenia (w przypadku Polski -  "from other countries"). Następnie należy wybrać rodzaj opłaty rejestracyjnej (standardowo udział w giełdzie kosztuje 310 euro brutto, jednakże jeśli uczestnik umówi w trakcie giełdy min. 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, w ramach powyższej opłaty otrzyma 1 bilet wstępu na targi Mobile World Congress). Kolejnym etapem rejestracji jest wybór dni i przedziałów godzinowych, w których uczestnik planuje brać udział w giełdzie. Następnie należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. W sekcji "Support office" należy wskazać "CCI in Cracow",

- Po opłaceniu kosztów udziału dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)

- Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,

- W dniach 26-28 lutego 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

WAŻNE TERMINY

do 12 lutego 2017 r. - Rejestracja profili on-line

do 17 lutego 2018 r. - Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

KOSZT

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej wynosi 310 euro. Firmy, które umówią ktore umówią minimum 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają w cenie jeden bilet wstępu na targi MWC.

Cena normalnego biletu wstępu na targi MWC wynosi 799 euro, więc uczestnicy mogą zaoszczędzić 489 euro!

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej dla przedsiębiorców z Malopolski udziela: p. Marek Pustuła (IPH w Krakowie/CCI in Cracow), tel.: 12 428 92 66.
 

Źródło:  Enterprise Europe Network

13 grudnia 2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.