TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Forum Inteligentnych Specjalizacji

Forum Inteligentnych Specjalizacji

Razem z Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej, Województwem Małopolskim i Urządem Miasta Tarnowa zapraszamy przedsiębiorców do udziału w międzynarodowej konferencji - Forum Inteligentnych Specjalizacji. 

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/forum-inteligentnych-specjalizacji-

 

Forum Inteligentnych Specjalizacji to dwudniowe wydarzenie (26-27 września 2018 r.), które odbędzie się w Tarnowie (I dzień) i Krakowie (II dzień). Będzie miejscem spotkań, wymiany myśli i doświadczeń sektora nauki i biznesu. Podczas forum odbędą się panele dyskusyjne poświęcone m.in.:

-wdrażaniu i wykorzystywaniu innowacyjnych pomysłów w biznesie
-sektorowi nowoczesnych usług biznesowych
-budowaniu platformy współpracy międzynarodowej w obszarze badawczym i inwestycyjnym
-trendom w sektorze energetycznym – S2B
-regulacjom KE w obszarze energii
-budownictwu energooszczędnemu
-Blockchain Energy

Przedsiębiorcy będą mieli szansę na odbycie spotkań z zagranicznymi kontrahentami, naukowcami i nawiązania międzynarodowych kontaktów w sferze biznesowej i badawczej.

Forum będzie także świetną okazją do zapoznania się z najbardziej innowacyjnymi produktami/usługami małopolskich przedsiębiorców. 

Podczas gali "Tarnowska Innowacja" (26 września) oraz Innovator Małopolski (27 września), zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców konkursów.

Szczegóły i rejestracja tutaj.
 

Źródło: Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska