TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

EUROPE in Armenia Expo 2017

EUROPE in Armenia Expo 2017

W dniach 15-17 września 2017 r. w Erywaniu (Armenia) odbędą się wielobranżowe targi „EUROPE in Armenia Expo 2017”, organizowane przez Delegację Unii Europejskiej w Armenii wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Biznesu i Izbami Handlowymi UE w Armenii.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/europe-in-armenia-expo-2017

 

Wielosektorowe targi handlowe i inwestycyjne w Armenii.

Delegacja Unii Europejskiej do Armenii wraz z izbami handlowymi UE obecnymi w Armenii organizuje wielosektorowe targi handlowe i inwestycyjne UE w ramach hasła "Europa w Armenii". Będą to pierwsze targi w Armenii w pełni poświęcone przedsiębiorstwom z obszaru Unii Europejskiej. Zaprezentują one swoje produkty i usługi w firmach z branży: turystyki, informatyki, rolnictwa, tekstyliów i maszyn oraz innych sektorów. Przedstawiciele biznesu z UE, Armenii, Iranu oraz innych krajów zostaną zaproszeni do udziału w Targach, mających na celu ustanowienie wspólnych przedsięwzięć i porozumień.

Targi zapewnią obecność wspólnoty biznesowej i innych zainteresowanych stron. Na targach będą obecne firmy z niemal wszystkich krajów UE, które zaprezentują swoje produkty i usługi. "Europa w Armenii" stanowi wyjątkową okazję dla każdej firmy lub agencji, która chce prowadzić działalność w tym kaukazkim państwie.

Głównymi celami Targów są następujące cele:

  •  zbadanie możliwości inwestycyjnych
  •  zapewnienie możliwości importu i eksportu europejskich i ormiańskich producentów i usługodawców
  • miejsce spotkań europejskich, ormiańskich i irańskich przedsiębiorstw

    Wiecej informacji znaleźć można na stronie: http://www.euroexpo.am/en

    Restracja: http://www.euroexpo.am/en/registration

CeBiM, 17|08|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: