TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Dzieje się w krakowskiej strefie

Dzieje się w krakowskiej strefie

W ostatnim czasie Krakowski Park Technologiczny wydał dwa zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/dzieje-si-w-krakowskiej-strefie/

 

Nową inwestycję w Zatorze przeprowadzi Labra Sp. z o.o. Ta działająca od 2010 roku rodzinna firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją nowoczesnych opraw oświetleniowych. Przedmiotem inwestycji w zatorskiej podstrefie  będzie wybudowanie nowego zakładu produkcyjnego obejmującego halę produkcyjną oraz budynek biurowo-administracyjny. Przewidywany całkowity koszt inwestycji wyniesie 4,5 mln zł. 

Reinwestycję w Niepołomicach przeprowadzi spółka FoodCare, która za kwotę niemal 35 milionów zł zamierza wyposażyć istniejący zakład w nowoczesne linie  umożliwiające zwiększenie mocy produkcyjnych niepołomickiego zakładu. Jest to 4 zezwolenie wydane spółce przez Krakowski Park Technologiczny. Dotychczas firma zainwestowała w strefie ponad 76 mln zł. 

Od początku roku Krakowski Park Technologiczny wydał 17 zezwoleń na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej.

CeBiM, 5|12|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

 

Wystarczy, że klikniesz poniżej: