logo

Chinese and Foreign Technical Cooperation and Procurement Negotiation Meeting

Jest to niepowtarzalne wydarzenie, które stanowi wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów i wieloletniej współpracy z chińskimi firmami z branży informatycznej, tekstylnej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, wytwórczej oraz wielu innych.

Udział w spotkaniach negocjacyjnych potwierdziło już ponad 200 największych Chińskich firm z rejonu miasta Qingdao zainteresowanych rozpoczęciem działalności na rynkach zagranicznych.

Chińskie firmy biorące udział w spotkaniach reprezentują nie tylko szeroki wachlarz specjalności, ale także nastawione są na współpracę o zróżnicowanym charakterze.

Niezależnie czy poszukujecie Państwo partnera handlowego, jesteście zainteresowani udzieleniem wsparcia technologicznego czy też planujecie inwestować na rynku chińskim znajdziecie podczas spotkań w Qingdao partnera do rozmów.

Spotkania z lokalnymi firmami  przyjmą dogodną formułę B2B odbędą się w dniach 22 do 24 czerwca 2017 w Qingdao. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, iż nie tylko sam udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale także organizatorzy pokryją koszty zakwaterowania Państwa w hotelu w dniach od 22 do 24 czerwca, transfery z/na lotnisko oraz wyżywienie.

Polskie firmy ponoszą jedynie koszty opłaty wizowej i biletu lotniczego.

Do udziału w wydarzeniu każda firma zgłosić może nawet trzyosobową delegację.

Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja 2017 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej.

Formularz zgłoszeniowy         |                 Zaproszenie               |                 Lista zainteresowanych firm (należy wybrać arkusze u dołu)

Wypełniony formularz należy przesłać drogą elektroniczną na adres:

wojciech.piwowarski@paih.gov.pl / malgorzata.zawisza@paih.gov.pl

Zachęcamy również do zapoznania się z zamieszczoną poniżej pełną listą Chińskich firm biorących udział w wydarzeniu wraz, z ich specyfikacją oraz określeniem spodziewanej formy współpracy. Dzięki niej będziecie Państwo mogli przygotować się do spotkań oraz zaznajomić się z potencjalnymi partnerami jeszcze przed przybyciem do Chin.

Serdecznie zapraszamy!

CeBiM, 13|05|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: