TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Budowa strategii marki i przewagi konkurencyjnej pozycji na rynkach zagranicznych

Budowa strategii marki i przewagi konkurencyjnej pozycji na rynkach zagranicznych

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR w Warszawie i Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan zapraszają przedsiębiorstwa mikro, małe i średnie z Małopolski do udziału w dwudniowych warsztatach w temacie „Budowa strategii marki i przewagi konkurencyjnej pozycji na rynkach zagranicznych” 11 – 12 września 2017 r.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/budowa-strategii-marki-i-przewagi-konkurencyjnej-pozycji-na-rynkach-zagranicznych

 

Miejsce realizacji warsztatów: Sala konferencyjna w Hotelu Best Western Efekt Express,  ul. Opolska 14, Kraków

Działania realizowane są w ramach projektu pn. „Zwiększenie konkurencyjności małopolskich marek na rynkach zagranicznych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W projekcie przewidziano cykl pięciu 2-dniowych warsztatów dla przedsiębiorców planujących wejście na rynki zagraniczne.

Pozostałe tematy warsztatów dla przedsiębiorców biorących udział w projekcie:
II.   Komunikacja międzykulturowa w działalności eksportowej.
III.  Aspekty prawne i finansowe ze wskazaniem aktualnych źródeł finansowania eksportu.
IV. Zwiększenie efektywności działań proeksportowych poprzez współpracę z kluczowymi instytucjami otoczenia biznesu w Małopolsce (Business in Małopolska, MARR, Urz. Marszałkowski).
V. Warsztat z praktykami z branży - przedstawicielami przedsiębiorstw które weszły na rynki zagraniczne i aktywnie na nich funkcjonują.
                                                                                                                                                        
Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres: eksport@pracodawcy.org.pl

Udział w warsztatach jest bezpłatny (finansowanie w ramach pomocy de minimis).  Więcej informacji w biurze MZP Lewiatan pod tel. 12 294 06 03 lub 666 343 089

Biuro projektu:
Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Kościuszki 43, 30-114 Kraków, tel. (12) 294 06 03, 421 59 99 mail: eksport@pracodawcy.org.pl ; www.mapa-marek.pl

Program

Formularz zgłoszeniowy

CeBiM, 05|09|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: