TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Bezpłatne spotkanie informacyjne jak eksportować do Niemiec

Bezpłatne spotkanie informacyjne jak eksportować do Niemiec

Czy wiesz, że Niemcy to nasz główny partner handlowy? Firmy wchodząc na ten rynek popełniają często kardynalne błędy. Jak się ich ustrzec? Co powinieneś wiedzieć?

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/bezpatne-spotkanie-informacyjne-jak-eksportowa-do-niemiec

 

Weź udział w bezpłatnych warsztatach, podczas których poruszone będą kwestie prawne, proceduralne oraz obyczajowe. Poradzimy również jak najlepiej rozmawiać z naszymi zachodnimi sąsiadami. Spotkanie poprowadzi uznany specjalista od rynku niemieckiego, który podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Spotkanie odbędzie się 5.04.2017 r. w sali Enterprise, przy ul. Podole 60 w Krakowie w godzinach 10.00-14.00. Ilość miejsc ograniczona! Więcej informacji udziela Pani Anna Krzemień pod numerem telefonu: 12-620-91-47.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ prosimy o jego przesłanie na adres: anna.krzemien@marr.pl w nieprzekraczalnym terminie 04.04.2017 r. Ilość miejsc ograniczona!

Będzie to wyjątkowa okazja do przygotowania się do targów Hanower Messe, które odbędą się w dniach 24-28.04.2017 r.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

CeBiM, 31|03|2017