TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

4. zezwolenie dla Shella w krakowskiej strefie

4. zezwolenie dla Shella w krakowskiej strefie

Obecnie spółka zatrudnia w Krakowie ponad 2700. Kolejnych ponad trzystu pracowników zatrudni w ramach wydanego przez zarząd KPT – czwartego już – zezwolenia.

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/4-zezwolenie-dla-shella-w-krakowskiej-strefie

 

Shell Polska Sp. z o.o. otworzyła swoje Shell Business Operations w grudniu 2005 r. W krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej działa od marca 2006 roku. Wówczas otrzymała od Krakowskiego Parku Technologicznego pierwsze zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie strefy. Początkowo swoją działalność spółka prowadziła w Zabierzowie. W tym roku przeniosła się na teren strefy w Krakowie. Krakowskie centrum dynamicznie się rozwija wygrywając kolejne projekty w ramach grupy.

Przypomnijmy, że pierwszą stację benzynową Shell uruchomił w Polsce w 1994 roku, w Gdańsku. Od tamtej pory firma zainwestowała w Polsce ponad 500 milionów dolarów. Krakowskie Shell Business Operations świadczy usługi dla ponad 150 podmiotów wchodzących w skład Grupy Shell w zakresie finansów, księgowości, przetwarzania danych oraz centrów obsługi klienta.

CeBiM, 25|08|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: