logo

2017 BIO International Convention w San Diego, CA

Zaproszenie od Biotechnology Innovation Organization dla przedstawicieli Polski do udziału w Międzynarodowej Konwencji Biotechnologicznej, której tegoroczna edycja odbędzie się w San Diego w Kalifornii, w dniach 19-22 czerwca.

Więcej informacji znajdziecie państwo na stronie internetowej www.convention.bio.org oraz na zaproszeniu dostępnym TUTAJ.

Jest to największe coroczne wydarzenie w branży biotechnologii na świecie. Organizatorzy sygnalizują duże zainteresowanie zacieśnieniem współpracy z Polską, nie tylko jako rynkiem zbytu dla amerykańskich produktów biotechnologicznych, ale również pod kątem bardziej zaawansowanych form współpracy pozwalających na wykorzystanie i komercjalizację osiągnięć polskich podmiotów działających w tym sektorze.

Mając na uwadze, iż sektor biotechnologii został uznany przez polski rząd za priorytetowy, warto rozważyć wykorzystanie ww. forum do promocji tego sektora i wzmocnienia jego współpracy z partnerami amerykańskimi. Sugerujemy rozważenie udziału przedstawicieli Państwa instytucji / firmy w tegorocznej edycji Konwencji i potraktowanie jej jako swego rodzaju rozpoznania przed ewentualnym szerszym udziałem Polski i polskich przedsiębiorstw w BIO International Convention w roku 2018 lub latach kolejnych. Organizatorzy Konwencji wstępnie deklarują zainteresowanie taką formą współpracy. Ze względu na skalę przedsięwzięcia wartym rozważenia wariantem byłoby również zorganizowanie obecności Polski na tym forum w ramach regionalnej prezentacji Europy Środkowej (np. w formacie V4).

Osobą do kontaktu jest p. Paweł Gębski, Radca, Kierownik Wydziału Ekonomicznego Ambasady RP w Waszyngtonie (pawel.gebski@msz.gov.pl; tel. +1 202 368 4057).

CeBiM, 24|04|2017

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: